Dane kontaktowe

O Bibliotece

Lokalizacja

ul. Kolejowa 7a,
08-300 Sokołów Podlaski

Email

sekretariat@biblsokol.org.pl

Telefon

25 781 77 41

Biblioteka czynna

poniedziałek 10:00 - 18:00
wtorek 10:00 - 18:00
środa nieczynne
czwartek 10:00 - 18:00
piątek 10:00 - 18:00
sobota 9:00 - 14:00

Administracja pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00

Dane teleadresowe

Sekretariat tel. 25 781 77 41

sekretariat@biblsokol.org.pl
fax 25 781 77 52

Dyrektor
dyrektor@biblsokol.org.pl
tel. 25 781 77 42

Księgowa
ksiegowa@biblsokol.org.pl
tel.25 781 77 43

Kierownik Działu dla Dorosłych
Instruktor d/s bibliotek powiatu

k.onaszkiewicz@biblsokol.org.pl
tel. 25 781 77 44

Dział dla Dorosłych – Rejestracja
dzialdladoroslych@biblsokol.org.pl
tel. 25 781 77 47

Dział dla Dorosłych – Oprac. Zbiorów
tel. 25 781 77 48

Kierownik Działu dla Dzieci i Młodzieży – Oprac. Zbiorów
b.mrozowska-gozdolek@biblsokol.org.pl
tel. 25 781 77 45

Dział dla Dzieci i Młodzieży – Rejestracja tel. 25 781 77 46
dzialdladzieci@biblsokol.org.pl

Czytelnia Popularnonaukowa i Internetowa
czytelnia@biblsokol.org.pl
tel. 25 781 77 49

Multimedia i Zbiory Specjalne
multimedia@biblsokol.org.pl
tel. 25 781 77 49

Pracownia Dokumentacji Dziejów Miasta
pracownia@biblsokol.org.pl
tel. 25 781 77 51

Informatyk
informatyk@biblsokol.org.pl
tel. 25 781 77 49

Referent
referent@biblsokol.org.pl